“Çözüm Kendimiz” danışmanlık ekibi olarak; Dikkat, Özgüven, Zihin Sadeliği, Sınav Başarısı, Meslek Başarısı, Anne-Çocuk, Aile  kategorilerinde “Online Bireysel ve Grup Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Kuruluş amacımız:

Toplumun çekirdeği olan bireyleri aile, iş ve sosyal çevresinde kendi şahsiyetini icra edebilecek güce eriştirmek; daha mutlu, huzurlu, özgüvenli, başarılı bir hayat sürmelerini sağlamak; bireylerin kendinden başlayarak oluşturacağı güven ve saygı ortamının tüm toplumda yaygınlaşmasını temin etmektir.

NEDEN ÇÖZÜM “KENDİMİZ” ?

Kendi yapınızı tanımak- keşfetmek, hayatın her alanında mutlu ve başarılı olmak, yapmak istediklerinizi yapabilme ve yapmamak istediklerinizi yapmama gücüne sahip olabilmek için: Çözüm “Kendimiz”

NEDEN ONLINE DANIŞMANLIK ?

Türkiye’nin dört bir yanından sizlere ulaşan ve hatta yurt dışından takip edilen sosyal medya ve YouTube yayınlarımız sonrası artan online danışmanlık taleplerinizi değerlendirerek daha kaliteli hizmet verebilmek için sitemizi hayata geçirdik. Bu süreçte size daha kolay ulaşabilmek için sürekli yenileniyor ve sizlere daha da yakın olmanın memnuniyetini duyuyoruz.

“Bireysel – Grup Online Danışmanlık” seçeneklerinin yer aldığı, Kurumsal taleplerinizin de cevaplandığı sitemizi mutlaka gözden geçirin… Görüşmek üzere!

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

BASINDA

YAYINLAR

Detayları görüntülemek için tıklayın.