Sıkça Sorulan Sorular

Sizden sıkça gelen soruları aşağıda cevapladık

Danışmanlıklarımıza Dair

• Güçlü bir millet olmak için; öncelikle toplumun çekirdeği olan bireyleri güçlendirmek,
• Bireyleri aile, iş ve sosyal çevresinde kendi şahsiyetini icra edebilecek güce eriştirmek ve daha mutlu, huzurlu, özgüvenli, başarılı bir hayat sürmelerini sağlamak,
• Kişinin kendinden başlayarak tesis edeceği güvenilirlik ve saygıdeğerlik ortamının tüm toplumda yaygınlaşmasını temin etmektir.
Bireysel Danışmanlık, danışmanımız ile birebir, canlı ve online olarak gerçekleştirilen seçeneğimiz olarak sitemizde yer almaktadır.

Grup danışmanlıklarımız ise; en fazla 15 kişiden oluşan online grupların canlı olarak webinar platformu vasıtasıyla aldıkları hizmet seçeneğimizdir.
Size uygun olduğunu düşündüğünüz konuları seçerek bizimle paylaşın.
Birebir danışmanlığın ayrıcalığından en üst düzeyde fayda sağlamanız için size özel organizasyon detayını paylaşıyor olacağız.
Çalışma saatleri içinde-dışında, hafta içi-hafta sonu birlikte programlayacağımız en uygun takvimi oluşturuyoruz.
İnternet bağlantısı, bilgisayar/ telefon/tablet ve kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortama sahip olmanız yeterli. Görüntülü ve sesli katılım sağlayabileceğiniz en uygun iletişim platformuna sizi yönlendireceğiz.
Takvimi sitemiz üzerinde size duyuruyoruz.
Size uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneği tercih ederek satın alabilir, bizimle "Canlı Destek" hattı üzerinden iletişime geçerek sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
Katılım için ise...
İnternet bağlantısı, bilgisayar/ telefon/tablet ve kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortama sahip olmanız yeterli. Sorularınızla katılım sağlayabileceğiniz, grubunuza özel hazırlayacağımız webinar platformuna (online seminer) sizi yönlendireceğiz.
Türkiye'nin her yerinden sizinle aynı seçeneği tercih ederek kaydolan, en fazla 15 kişiden oluşan bir grup ile danışmanlık alıyor olacaksınız.

Ödeme

Talep ettiğiniz bireysel veya grup danışmanlık paketlerini seçip sepetinize ekledikten sonra, sizden talep edilen bilgileri doldurarak Havale/EFT yoluyla ya da Sanal POS vasıtasıyla Kredi Kartınızla ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kredi kartı kullanarak yaptığınız ödemelerde başvurunuz otomatik olarak onaylanmakta ve e-posta adresinize onay bilgisi gönderilmektedir. Havale/EFT kullanarak yaptığınız ödemeler ise en geç 2 iş günü içerisinde kontrol edilir ve e-posta adresinize onay bilgisi gönderilir.
Sunulan hizmete ilişkin olarak, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (ğ) maddesi uyarınca işbu satım sözleşmesinden cayma hakkı mevcut olmayıp, yapılan satışlar kural olarak kesindir ve iadesi mümkün değildir.
Evet, başvuru esnasında belirttiğiniz bilgilere göre fatura düzenlenecektir.
Eğer firmanız adına fatura düzenlenmesini istiyorsanız, başvuru esnasında "Firma Adı, Firma Adresi, Vergi Dairesi, Vergi Numarası" alanlarını doldurmanız gerekmektedir.
Kurumsal faturalarda danışmanlık ödemesi firma gideri olarak gösterilebilmektedir.

Diğer Sorularınız İçin…